Człowiek
Możesz uprawiać seks w trakcie snu i nawet tego nie pamiętać

Zaburzenia snu to wszystkie dysfunkcje i nieprawidłowości, które dotyczą jakości oraz długości snu. Do najbardziej popularnych możemy śmiało zaliczyć: bezsenność, narkolepsję, bezdech senny i somnambulizm. Dzisiaj jednak nie zajmiemy się żadnym z wcześniej wymienionych, lecz przyjrzymy się nieco rzadszemu zaburzeniu – mowa tutaj o seksomnii.

Jest to nietypowy problem, który dotyka niewielki procent populacji (częściej mężczyzn). Jest on jednak bardzo ciekawy.

Seksnomia polega na nieświadomej aktywności seksualnej podczas snu. Może ona przybierać różne formy. Od najłagodniejszej – kiedy to pieścimy własne ciało, najczęściej masturbując się – do nieco cięższej – kiedy to szukamy zaspokojenia u swojego partnera – do najcięższej – kiedy to szukamy zaspokojenia u całkowicie obcych nam osób lub, co gorsza, nawet u dzieci. Medycyna zna kilka takich przypadków i je opisuje. Zacznijmy jednak od początku.


Dodano 18 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: https://www.psychologytoday.com/us/blog/sleepless-in-america/200902/sexsomnia

Komentarze

Zobacz również

Środowisko

Dodano 19 maja 2018 o 20:05 przez Marcin Kabziński
Tak będą wyglądały stacje benzynowe w większości miast już w najbliższą niedzielę.

Dodano 12 kwietnia 2018 o 15:04 przez Bartek Faryna
Pewne rzeczy są takie, że każdy je widzi, jak tylko chce.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna
Człowiek
Kobieta zgłosiła się do doktora ze „swędzeniem oczu”. Lekarz odkrył w jej rzęsach coś strasznego

Jeśli jecie właśnie śniadanie/obiad/podwieczorek czy cokolwiek innego, to radzimy wam odstawić posiłek przynajmniej na chwilę. Dzisiaj poruszymy bowiem bardzo nieprzyjemny temat, z którym mocno związany będzie brak higieny. Zapnijcie więc pasy, odstawcie talerz na bok i poznajcie tajemniczą Panią Xu. Serwisy opisujące jej historię chciały zapewne oszczędzić kobiecie złej sławy, dlatego też nadano jej ten zagadkowy pseudonim. Pani Xu pochodzi z centralnej części chińskiej prowincji Hubei.

Któregoś dnia zgłosiła się do lekarza z problemem. Jej oczy swędziały i piekły tak, że od pewnego czasu kobieta nie mogła sobie już z tym poradzić. Warto w tym miejscu wspomnieć, że zmagała się z tym już od dwóch lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku tygodni swędzenie nasiliło się do tego stopnia, że Pani Xu nie była wstanie dłużej tego wytrzymać. 

Pan doktor dokonał oględzin oczu kobiety, wykonał wstępne badania i bez większego problemu postawił diagnozę. Była ona na tyle przerażająca, że nawet sam lekarz był bardzo zdumiony. Zobaczcie zresztą sami. 


Dodano 16 kwietnia 2018 o 12:04 przez Bartek Faryna źródło: http://www.ladbible.com/news/weird-news-womens-itchy-eyes-caused-by-100-parasites-living-in-her-eyelashes-20171213?c=1513156204728
To się nadaje do programu zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Dodano 13 kwietnia 2018 o 19:04 przez Bartek Faryna